نرم افزار مدیریت مشتری

نرم افزار مدیریت مشتری

نرم افزار  مدیریت مشتری  برنامه ای است که می تواند قابلیت ارتقاء و بهبود ارتباط  با مشتریان را فراهم کند و همچنین باعث افزایش در آمد از طریق افزایش مشتری توسط این نرم افزار CRM  و دیگر اینکه باعث افزایش فروش و افزایش بیش فروش (upsehhing) و فروش مکمل (cross-selling) می شود.

از مزایا و فواید استفاده از نرم افزارهای CRM  این است که تمام اطلاعات شما را در یک جا نگهداری می کند برای همین هیچ احتیاجی به جستجو در فایل های خود ندارید برای اینکه به صورت سنتی بخواهید در بین فایل ها خود جستجو نمایید می بایست زمان زیادی را صرف این کنید که در بین قفسه ها و کاغذ های خود دنبال فایل یا اطلاع مورد نظر خود بگردید حتی ممکن است در این بین پرنسل مربوطه تغییر کرده باشد و این موضوع یعنی تلف کردن وقت بیشتر برای پیدا کردن فایلی که نیاز دارید.

تصویر و عکس نرم افزار مدیریت مشتری
نرم افزار مدیریت مشتری

در صورتی که شما می توانید خیلی راحت با ثبت اطلاعات خود در نرم افزار CRM  در کمترین زمان ممکنه و به سادگی با استفاده از بخش جستجو یا گزارشات سیستم اطلاعات مورد نظر یا فایل مورد نظر خود را پیدا کنید.

نرم افزار مدیریت مشتری الماس

از دیگر مزایا و فواید استفاده از نرم افزار CRM  شما هیچ وقت نیاز به وارد کردن چندباره اطلاعات مشتری خود از قبیل ایمیل و آدرس و مشخصات و… ندارید فقط کافی است یک بار تمام این اطلاعات مربوط به مشتری خود را وارد کنید و ثبت کنید تا مجوز دسترسی هر زمان این اطلاعات را به کاربران مشخصه خود بدهید و به صورت خودکار اطلاعات را دریافت کنید.

یک سری از سیستم های نرم افزار مدیریت مشتری الماس اجازه می دهند که هر واحدی را مشخص کنید و حتی نیز اجازه می دهند تا مدیران تغییراتی که میخواهند بدهند را فقط با یک کلیک انجام دهند و همچنین پرسنل هر واحد و سرپرست هر قسمت را تعریف کنید و کارهای که باید انجام دهند را به آنها اعمال نمایید با استفاده از این کار می توانید عملیات مربوط به هر پروژه در واحد و قسمت مربوطه ارجاع دهید تا سرپرست یا پرسنل ان واحد به آن دسترسی پیدا کند .

نرم افزار مدیریت مشتری و قیمت آن را مشاهده میکنید.
نرم افزار مدیریت مشتری و قیمت آن

مزایا و فواید استفاده از نرم افزار CRM  این است که زمان شما را به شما بر می گرداند و یا زمان شما را صرف جستجو ایمیل یا بحث یاد آوری اطلاعات گذشته بکنید با وجود  CRM  و درج گزارشات به صورت منظم می توانید فقط با چند کلیک به کارهای خود دسترسی داشته باشید و باعث افزایش کسب و کار خود شوید .

مزایا نرم افزار مدیریت مشتری  در کسب و کار

سازماندهی داده ها

CRM یک ذخیره ساز امن و مطمئن برای اطلاعات مشتری است و ب این شکل تمام اطلاعات مشتری در یک مکان امن ذخیره می شود و فقط کاربران مجاز می توان به این اطلاعات دسترسی داشته باشند و دیگر نیاز به قفسه های بایگانی یا تعدادی زیادی فایل اسکل نخواهید داشت .

برنامه ریزی و پیگیری کار آمد

وقتی همه فعالیت ها دستی انجام می دهید خیلی از وظایف و کارها و مهلت های زمانی خود را دست می دهید و ز مان شما سوخت می شود ولی با پیاده سازی و نصب سیستم نرم افزار  CRM  به راحتی به شما کمک می کند که کارهای خود را مدیریت کنید و براساس آن فعالیت ها و کارهای خود را برنامه ریزی کنید.

تبادل سریع تر ارتباطات

برعکس ایمیل که تمام اطلاعات مورد نظر شما را به صورت پراکنده ثبت و بایگانی می کند  CRM  می تواند تمام اطلاعات شما را به صورت یکپارچه برای ارتباط با مشتری خود در اختیار شما کاربر عزیز قرار می دهد و با استفاده از امکان کارکنان و پرسنل شما به راحتی می توانند پیام های مشتری شما را مشاهده کنند و به موقع جواب بدهند.

مزایای نرم افزار مدیریت مشتری الماس
تصویر مزایای نرم افزار مدیریت مشتری الماس

تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات مشتری

با استفاده از CRM  می توانید تمام کارها و فعالیت های مشتریان خود را تحت نظر داشته باشید و به این شکل رابطه شما با مشتریان و همین طور خدماتی که به انان ارائه می دهید بهبود پیدا می کند و با بررسی دقیق تر می توانید سرنخ های جدیدی در اختیار آنها قرار دهید و احتمال خرید خود را بالاتر ببرید .

یکپارچه سازی با سایر نرم افزارها

و بسیاری امکانات دیگر که در بخش های مرتبط با ماژول ها و همچنین وبلاگ سایت میتوانید مشاهده نمایید.

در زیر به معرفی برخی از ماژول ها و امکانات نرم افزار پرداخته ایم.

شایان ذکر است شما عزیزان در صورت نیاز میتوانید برای بالابردن کارایی نرم افزار اقدام به سفارش ماژول های اختصاصی خود دهید.

این مطالب قسمتی از مزایت و فواید استفاده از نرم افزار CRM  بوده است و برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله های دیگری که در مورد CRM  و مزایت های آن است را مطالعه کنید.

قیمت نرم افزار مدیریت مشتری

همچینین شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در دفاتر مختلف موجود در کشور عزیزمان ایران که در بخش تماس با ما برای اطلاع شما عزیزان قرار داده شده است تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح نمایید.

همچنین شما عزیزان میتوانید با دانلود نمودن دموی نرم افزار مدیریت مشتری الماس به صورت رایگان با تمامی امکانات آن آشنا شده و پس از تست نمودن این نرم افزار و مشاهده امکانات بسیار زیاد آن در صورت نیاز اقدام به کسب استعلام قیمت نرم افزار مدیریت مشتری الماس و همچنین اقدام به سفارش این محصول نمایید.

در زیر به معرفی برخی از ماژول های تولید شده برای این نرم افزار پرداخته ایم که با مراجعه به هر بخش میتوانید اطلاعات بسیار مفیدی را در مورد ماژول مورد نظر خود به دست آورید.